Dedicated Server Nedir ve Ne İşe Yarar?

Dedicated Server, tek bir kullanıcı ya da bir şirket için özel olarak ayrılan, paylaşımsız internet sunucusudur. Dedicated Server’ın kullanım hakları tek bir kişide ya da bir şirkette bulunmaktadır. Paylaşımlı sunuculardan en büyük farkı da bu noktada ortaya çıkmaktadır. Tam bir Türkçe karşılığı olmasa da ... Devamını Oku »

26th Feb 2020
Sunucu Nedir ve Ne İşe Yarar?

Sunucu Nedir? Teknik olarak ele alındığında sunucu; verilerin, bilgisayar ağları üzerinden kullanıcıların erişimine açık olarak barındırıldıkları bilgisayar sistemlerine verilen isim. Daha basit bir ifadeyle sunucu, kullanıcının verilere online olarak ulaşabilmesini sağlayan, bu verileri onların kullanımına sunan ... Devamını Oku »

26th Feb 2020
Alan Adı Nedir Domain Nedir ? Yeni Başlayanlar İçin Domain Bilgileri

Domain Alan Adı Domain nedir? Domain name, yani Türkçe karşışığıyla domain adı (veya alan adı) özünde web sitenizin fiziksel adresinin karşığı anlamına gelir. Mesela bir navigasyon uydusunu düşünün. Size gerekli yol tarifini sağlayabilmesi için öncelikle bir adrese veya posta koduna ihtiyaç duyar. Aynı şekilde internet ... Devamını Oku »

26th Feb 2020
Canlı Destek

Almış olduğunuz hosting hizmetlerinde sorunlar yaşıyorsanız,

Nasıl kullanıcağınızı bilmiyorsanız bizimle ücretsiz bir şekilde iletişime geçerek işlerinizi güvenli ve daha hızlı ilerlemesine yardımcı oluyoruz.

26th Feb 2020
Ücretsiz Hosting

Ücretsiz Hosting 1 Aylık

Hosting kullanıcılarına sistemimizi tanımaları ve hosting kullanımını öğrenmeleri için kısa süreliğine, Web hosting ilk bir ay sadece 1TL 

www.abakushosting.com dan hızlıca deneme sürümüne başlıyabilirsiniz

26th Feb 2020
Web Hosting Nedir

Hosting veya Barındırma, bir web sitesinde yayınlanmak istenen sayfaların, resimlerin veya dokümanların internet kullanıcıları tarafından erişebileceği bir bilgisayarda tutulmasıdır. Barındırma hizmeti web sitesinde bulundurulmak istenen içeriğin yüklendiği ve web sayfasının arka yüzüdür. İnternette site yayınlamak ... Devamını Oku »

17th Feb 2020
Welcome To Abakus Hosting

Abakus Hosting'e Hoşgeldiniz! Harika bir seçim yaptınız ve mümkün olan en kısa sürede çalışmaya başlamanıza yardımcı olmak istiyoruz.Bu örnek bir duyuru. Duyurular, müşterilerinizi haberler ve özel teklifler hakkında bilgilendirmenin harika bir yoludur. Yönetici alanına giriş yapıp Destek> Duyurular'a giderek bu duyuruyu ... Devamını Oku »

17th Feb 2020